TR EN
11 12 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10
auf
Auf, mevsiminde sebzesi, tavuğun bütünü, hindinin fümesi, etlerin en kocamanı, bagetin çıtırı, en leziz tatları, herşeyin ev yapımı, rüstik tarzın ve sıcak atmosferi ile lezzetin yeni yeri! Haftasonları ise yemek sonrası dans ve eğlence ile geceye devam...
kauf
Modern ama bir o kadar sıcak bir gurme shop olarak tasarlanan kauf'ta aynı zamanda tümü ev yapımı ürünler ile hazırlanan kahvaltı ile güne başlayıp, öğlen "auf" yemekleri ve akşam ise peynir- şarküteri servisini samimi büyük bir "commune" masa ile yapıyor.
auf
Auf is the new destination where the seasonal vegetable,the smoked turkey, the bidgets steak, the whole chicken, the crispy baguette, the wine and delicious dessert tray meets in a rustic and warm atmosphere. Weekends at auf the party is on till the sun rise...
kauf
Kauf was designed as a modern but yet cozy gourmet shop that starts the day serving breakfast with all home made products and continue with "auf" buffet lunch and for the rest of the day with charcuteries and cheese selections.
Nuteras
Nupera binasının 6. Katındaki terasında yer alan mekan 2001 yılında beri restoran, bar ve kulüp olarak hizmet veriyor.
Eski İstanbul ve Haliç manzarası ile en güzel gün batımlarından birine sahip olan Nuteras'ta aperatif saati için en keyifli mekanlardan.
Uluslararası mutfak ile hizmet veren restoranı ayrıca Türk lezzetlerine de yer veriyor. Yemek sonrası yerli ve yabancı genç ve tarz kitleleri kulübü ile geceye devam ettiriyor.